Brickblock Nedir? BBT Token – Hisse Senetleri İçin Kripto Varlıkları

Brickblock Nedir?

Brickblock, kripto para yatırımcılarının, gerçek para varlıklarını (ETF’ler ve emlak fonları gibi) geleneksel para birimlerine dönüştürmek zorunda kalmadan doğrudan satın almalarını sağlayarak, fiyat dengesizliğini önlemeyi amaçlayan bir platformdur.

Başka bir deyişle, Brickblock gerçek dünya varlıklarını ve fonlarını satın almak için kripto para kullanımını mümkün kılarak, kullanıcıların portföylerini çeşitlendirmelerini sağlar.

Fiyatlardaki dalgalanma, kripto para dünyasını etkileyen en büyük problemlerden birisi olarak öne çıkıyor. Brickblock bu sorunu çözmeyi planlayarak blok zinciri üzerinde ticareti işlemlerini yeni bir seviyeye taşıyor.

Brickblock Nasıl Çalışıyor?

Brickblock, kullanıcıların kripto para portföyünü dengesizliğe karşı korumak için basit bir çözüm sunuyor. Brickblock platformu, kripto para birimlerini aşırı ücretlere maruz kalmadan gerçek varlıklara (ETF’ler ve REF’ler gibi) dönüştürmeyi mümkün kılıyor.

Tüm platform Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Fonları geleneksel para birimine aktarmak için 2-3 gün beklemek ve daha sonra geleneksel bir piyasada varlıkları satın almak yerine, ticaret işlemini dakikalar içinde tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca Brickblock platformuna katılmak için bir banka hesabına ihtiyaç yoktur.

Brickblock temel olarak Ethereum ağında çalışan, merkezi olmayan uygulamadan (DApp) güç almaktadır.

Brokerlar ve fon yöneticileri, Brickblock platformundaki yatırım fırsatlarını listeleyebilir. Her fırsat listelenmeden önce Brickblock tarafından doğrulanacaktır. Brickblock bu işlemleri doğrulamak için ikamet belgesi, kredi raporları ve sabıka kaydı gibi belgeleri talep edecektir. Daha sonra, kişisel risk/kazanç oranlarına göre, yatırımcılar Brickblock’un mevcut fonlarından istedikleri seçimi yapabilirler.

Brickblock, ticarete şeffaf bir yaklaşım getirmektedir. Tüm ücretler, minimum yatırım havuzları, döviz kurları, bekleme süreleri, net varlık değerleri, temettüler ve kupon ödemeleri platformda açıkça listelenir. Kullanıcılar maliyetlere dair bilgilere kolayca ulaşabilirler.

Arkasındaki Ekip

Brickblock, Martin Mischke (Kurucu Ortak) ve Jakob Drzazga (Kurucu Ortak) tarafından yönetilmektedir.

Martin, havale ve uluslararası döviz transferleri için popüler blockchain tabanlı ödeme hizmeti sağlayıcısı Bitwala’nın kurucu ortağı ve eski CFO’sudur. Mischke ayrıca Bitcoins Berlin’in kurucu ortağıdır ve Almanya’nın en büyük fintech ortak çalışma alanı olan Transistor’u işletmektedir.

Şirket 2017 yılında kurulmuştur. Ekip 2019 yılından önce testnet sürümlerini ve akıllı sözleşme yapısını tamamlamayı, ortaklıklar kurmayı ve Brickblock platformunu tamamen geliştirmeyi umuyor.

BBT Token Nedir?

Brickblock Temel Özellikleri

Brickblock üç temel yatırım aracına yatırım yapmanıza izin veren bir blockchain tabanlı yatırım platformudur. Brickblock ekosistemi ile keyfini çıkarabileceğiniz temel özellikler şunlardır:

Kripto Paralarla Yatırım Yapın

Brickblock, kullanıcıların kripto para fonlarına yatırım yapabilmelerini sağlar, bu da çeşitli kripto para varlıklarına tek bir işlemde yatırım yapabilecekleri anlamına gelir. Onlarca kripto para birimi satın alabilir ve sadece bir veya iki kripto paraya yatırım yapmanın volatilitesini önleyebilirsiniz.

ETF’lere Yatırım Yapın

ETF’ler tüm endekslere veya sektöre sadece bir payla yatırım yapmanıza izin verir. ETF; hisse senedi, tahvil ve emtiaları temsil eder. Brickblock, platform üzerinden ETF’lere yatırım yapmanıza izin verir.

Gayrimenkul Fonlarına Yatırım Yapmak

Dünya çapında gayrimenkul fonlarına yatırım yapın. Brickblock web sitesi, güvenilir bir fon yöneticisinin, ABD, Asya ve Avrupa gibi dünyanın çeşitli yerlerinde,  gayrimenkul yatırımları yapacağını iddia ediyor. Daha sonra, bu kiralamalardan elde edilen tüm gelirler doğrudan Ethereum cüzdanınıza aktarılacaktır.

7/24 İşlem

Brickblock, varlıkların büyük fiyat yayılımını ortadan kaldırmak ve piyasaların kapanmasından sonra piyasadaki dengesizliği ortadan kaldırmak için 7 gün 24 saat hizmet sunacak.

Sınırsız Yatırımlar

Brickblock bir banka hesabı gerektirmez. Bir banka hesabı olmadan yatırım yapabilirsiniz ve coğrafi bölgelere göre kısıtlamalara maruz kalmazsınız.

Daha Hızlı ve Daha Maliyetli

Modern ticaret ve anlaşma işlemleri 2-3 gün sürebilir. Brickblock, Ethereum blok zincirinde doğrulama için gerekli olan süre içinde işlemleri tamamlayabilir.

 

Şeffaf

Brickblock platformu tamamen şeffaftır. Tüm hareketler izlenebilir olacak ve tüccar hesapları performanslarını izlemek için bir API’ye sahip olacaktır.

Güvenli

Varlık destekli tokenlar, sahiplerinin kripto para birimini değiştirmeye gerek kalmadan kripto para birimlerini gerçek varlıklara çevirmelerine ve yatırımcılara daha fazla güvenlik sağlamasına olanak tanır.

https://www.brickblock.io/

ICO Bonusundan Faydalanmak İçin: https://www.brickblock.io/private-deal.html

Bunları da beğenebilirsiniz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir