EDO Coin Nedir? Eidoo – Çoklu Kripto Para Cüzdanı

EDO Coin Nedir?

Kendisini “blok zincir varlık deneyimi” olarak tanımlayan Eidoo, hiyerarşik deterministik destek ve tam teşekkülü kripto para transfer özellikleri ile ön plana çıkan bir çoklu kripto para cüzdanıdır. Eidoo uygulaması ücretsiz olarak iOS ve Android uygulama mağazalarından indirilebiliyor.

 

Genel olarak Eidoo, kullanıcılar için blok zinciri tabanlı dijital varlıkların yönetimini kolaylaştırmayı amaçlıyor. Şimdilik, cüzdan Ethereum ve ERC20 ‘token’lara odaklanmış durumda. Bununla birlikte şirket gelecekte Bitcoin desteğini de eklemeyi düşünüyor.

Eidoo cüzdanı aşağıdaki özellikleri ile ön plana çıkmaktadır:

Kullanıcı Tarafından Yönetilen Özel Anahtarlar: Anahtarların yönetiminden kullanıcı sorumludur. Özel anahtarlar akıllı telefonunuzda şifrelenir.

HD Desteği: Eidoo, hiyerarşik deterministik yapıları destekler; bu, ana cüzdan adresinizi gizli tutmak için alt cüzdanlar oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

Yedeklemeler: Eidoo fonlarınız tek bir yedek parola ile güvence altına alır.

Kolay Yönetim: Eidoo dijital para gönderme ve alma, QR kodlarını okuma ve arkadaşlarınızla adres paylaşma işlemlerini kolaylaştırır.

Kişi Listeleri: Eidoo, kişi listenizde yer alan Ethereum adreslerini tek, standart bir şekilde depolar.

Ethereum İşlem Geçmişi: Eidoo, Ether veya çeşitli ERC20 ‘token’larında yaptığınız tüm işlemlerin bir listesini gösterir.

Eidoo Borsası: Eidoo’nun yerleşik, merkezi olmayan bir borsası bulunmaktadır. ETH ve ERC20 varlıkları arasında çapraz ticaret yapılabilen hibrid bir platformdur.


İlginizi çekebilecek diğer kripto para birimleri:

İlgili Yazı:  Bitcoin Nedir? Neden Kullanmalıyım? Bitcoinler Nasıl Oluşturuluyor?

Bunları da beğenebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.