GVT Coin (Genesis Vision) Nedir? “Global Finansal Platform”

GVT Coin (Genesis Vision) Nedir?

Genesis Vision, finansal piyasayı daha da globalleştirmek amacıyla borsacıları, aracıları ve yatırımcıları merkezi olmayan bir platformda birleştirmeyi amaçlayan bir ekosistemdir.

Genesis Vision, özel güven yönetimi pazarında aktif bir rol oynamayı hedefliyor. Bu amaca ulaşmak için blok zincir teknolojisini temel alan Genesis Vision aynı zamanda “Akıllı Sözleşmeler”den faydalanıyor.

Alâkalı: Akıllı Sözleşmeler Nedir?

Genesis Vision, yatırımcıların herhangi bir yatırım yöneticisinden ‘token’ satın alabileceği bir platform oluşturuyor. Yatırım yöneticisi, geçmişteki ticari performansına bağlı olarak değerlendiriliyor ve böylece karşılıklı bir güven ortamı oluşturuluyor. Kârlı ticari hamleler konusunda uzun bir geçmişi olan başarılı yöneticiler, kötü ticaret geçmişi olan yatırımcılara göre daha fazla ‘token’ verebiliyorlar.

Bu sistem sayesinde, bir aracı kurum veya yönetici ile uğraşmadan finansal piyasalara erişebilen yatırımcılar, kendi ticaret tarzlarına uyan yöneticileri kendileri seçebiliyorlar.

GVT Token

GVT tokenları Genesis Vision ekosisteminin merkezi fonksiyonlarını yerine getirmektedir. Tokenlar tüm yatırım işlemleri ve kar dağıtımı için kullanılacaktır.

Arkasındaki Ekip

Genesis Vision, CEO Ruslan Kamensky (Blockchain Programcısı), COO Dmitry Nazarov (Çözüm Uzmanı), Alexey Kutsenko (Fintech Uzmanı) ve Andrey Kulikosvkiy (CMO) önderliğinde yönetilmektedir.

Şirket 2017 yılında kurulmuştur.

 

Bunları da beğenebilirsiniz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir