OST Coin (Simple Token) Nedir? “İşletmeler İçin Token Çözümü”

OST Coin (Simple Token) Nedir?

Simple Token, işletmelerin kendi markaları için token ekosistemi oluşturmasına olanak sağlayan bir projedir. Proje, işletmelerin kendi kripto paralarını oluşturabileceği ve bundan ekononomik olarak faydalanabileceği bir ekosistem oluşturmayı amaçlamaktadır. Simple Token ile işletmeler, yasal düzenlemeler ve teknolojik sorunlar ile uğraşmadan kendi markaları altında gerçek bir token oluşturabilirler.

Simple Token, çeşitli amaç ve görevler için özelleştirilebilir olması ile ön plana çıkıyor. Eşler arası işlemler için güç kaynağı sağlayabilir veya teşvikler ve ödüller verebilirsiniz. Şeffaf sadakat programları geliştirebilir veya farklı binlerce kripto fırsatından faydalanabilirsiniz.

Simple Token satın aldığınızda, kendi markanız için bir token ismi elde etme fırsatı kazanırsınız. Bir Simple Token satın aldığınız zaman, markanıza ait token adını girebileceğiniz bir alan bulunur. Örneğin, “MarkaCoins” ismine sahip bir token oluşturmak isterseniz, token satışı sırasında bu ismi rezerve edebilirsiniz.

Tek kısıtlama, tüm token adlarının, proje denetimi ve geçerli ticari marka kanunlarına tabi olmasıdır, bu nedenle AmazonCoin veya FacebookCoin gibi isimleri oluşturmak için Simple Token kullanamazsınız.

Arkasındaki Ekip

Simple Token, ürün ölçeklendirilmesi konusunda 18 yılı aşkın deneyime sahip bir internet girişimcisi olan Jason Goldberg’in (CEO) liderliğinde kurulmuştur.

Ekibin diğer önemli üyeleri: Nishith Shah (Baş Teknoloji Sorumlusu), Ben Bollen (Baş Teknoloji Stratejisti), Sunil Khedar (Baş Teknoloji Sorumlusu) ve Jason Banks (Baş Mühendis).

Şirket Hong Kong merkezlidir.

 

Bunları da beğenebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir