Ripple Söylentiler Üzerine 1 Doların Üzerine Çıktı

Ripple Söylentiler Üzerine 1 Doların Üzerine Çıktı

Piyasadaki en büyük üçüncü kripto para birimi olan Ripple, yakında büyük bir borsa platformunda listeleneceği dedikoduları üzerine %16’lık bir büyüme yaşadı.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un CNBC’de yayınlanan “Fast Money” programına çıkacağı iddiaları üzerine XRP’nin fiyatının yükselmeyi sürdüreceği belirtiliyor. Aynı zamanda Coinbase Baş İşletme Görevlisi Asiff Hirji’nin de programa çıkacağı söylentileri üzerine Coinbase’in XRP’yi de platforma ekleyeceği dedikoduları sosyal medyada yayılmaya başladı.

Coinbase üzerinden şu anda Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin ve Ether için işlem yapılabiliyor. XRP’nin eklenmesi, platform için yeni bir satış odağı oluşacağı anlamına geliyor.

İki ismin programa çıkacağı üzerine detaylar yetersiz olsa da, bu dedikodular nedeniyle XRP 24 saat içinde %16’lık bir büyüme yaşadı.

Büyümenin ardındaki bir başka neden ise Güney Kore’deki ticaret hacminde yaşanan artış olarak belirtiliyor. Asya’daki en büyük ticaret hacmine sahip on borsanın dördü Güney Kore’de bulunuyor.

Tüm bu söylentiler üzerine XRP’nin fiyatının önümüzdeki 24 saat içinde değişiklikler göstereceği öngörülüyor.

Bunları da beğenebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir