Thrive Nedir? THRT ICO: Blok Zinciri Reklam Platformu

Thrive Nedir?

Thrive kendisini merkezi olmayan reklam pazarı olarak tanımlayan bir blok zinciri platformudur. Thrive, kullanıcıların kendi kişisel bilgilerini satabileceği ve şirketlerin bu bilgileri satın alabileceği bir ekosistem yaratmayı amaçlamaktadır.

Şirketin amacı insanların ve şirketlerin kendi kişisel bilgilerini hızlı, güvenli ve kârlı bir şekilde yönetebileceği bir ortam oluşturmaktır.

Thrive Nasıl Çalışıyor?

Platformu kullanmak için öncelikle kaydolmanız gerekiyor. Thrive 2018 yılında işlevsel hâle geldiği zaman tüm kullanıcılara açık hâle gelecek. Kullanıcılar kendi bilgilerini satabilmek ve şirketlere yardımcı olabilmek için değerlendirmeler yazabilecekler. Böylece şirketler ödedikleri ücret karşılığında merkezi olmayan bu platformdan yararlanabilecekler.

Platformun en büyük hedeflerinden biri, verimliliği ve doğruluğu ödüllendiren bir topluluk yaratarak müşterilerin kaliteli hizmetlere ulaşabilmesini kolaylaştırmaktır. Tüm veriler blok zinciri tarafından korunacak ve topluluk, en iyi hizmeti sunan kullanıcıları ödüllendirecek.

Thrive ICO

Thrive Token satışına 15 Şubat tarihinde başlayacak ve satış 5 Nisan’a kadar devam edecek. Şirket 30,600,000 dolara ulaşmayı hedefliyor.

ICO aşamasında 1 THRT = 0.31 USD olarak işlem görecek. Satılmayan ‘token’lar ise yakılacak.

Bunları da beğenebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir