Ücretsiz BPT Kazanma Şansı – Blockport Nedir?

Blockport Nedir?

Dijital para birimleri etraflarındaki yoğun ilgiye rağmen likidite zorluklarıyla mücadele ediyorlar. Ticaret hacimleri gün geçtikçe artıyor, ancak geleneksel pazarlara ulaşmak için önlerinde hala uzun bir yol bulunuyor.

Blockport, kamu borsalarındaki likiditeyi toplamayı ve her bir spesifik borsadaki işlemleri gerçekleştirmeyi amaçlayan merkezi olmayan bir borsa platformudur.

Merkezi borsalarda, kullanıcıların varlıkları çeşitli tehlikelere açık hâldedir. Merkezi olmayan platformlarda bu tür tehlikeler bulunmaz, ancak büyük bir likidite problemi yer alır. Blockport, likidite sağlamak amacıyla oluşturulan hibrid bir sistemi kullanmaktadır. Platform ayrıca yolsuzluğa karşı merkezi olmayan sistem sayesinde büyük bir mücadele vermektedir.

Popüler kripto para borsaları arasında fikir birliği eksikliği, dijital para birimlerinin fiyatlandırılmasındaki farklılığın en büyük nedenidir. Bu eğilim, kamunun kripto varlıklara olan güvenini azaltmaktadır. Piyasa değerlerinin sürekli analizi yoluyla Blockport, kamu güvenini kazanmayı ve böylece dijital varlıkların kabul edilmesini teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Blockport Token (BPT)

BPT Token Nedir?

BPT, Blockport ekosisteminde ana değişim aracı olarak kullanılacak olan Ethereum tabanlı bir yardımcı ‘token’dır.

 

Bedava BPT Kazanma Şansı

Şu anda BETA aşamasında olan platform airdrop yaparak ücretsiz BPT Token dağıtımı yapıyor. Aşağıda bulunan link üzerinden platforma üye olduktan sonra sosyal medya görevlerini yerine getirerek bedava BPT Token kazanma şansını kazanabilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsiniz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir