VLB Token Nedir? VLB: Araç Ömrü Blok Zinciri Sistemi

VLB Token Nedir?

VLB, çevrimiçi araç tamir servisi CarFix tarafından Ethereum ERC20 protokülü ile oluşturulmuş bir ‘token’dır. VLB, otomobil endüstrisi kullanıcıları için maliyet tasarrufu ve operasyon optimizasyonu sağlamayı amaçlamaktadır.

CarFix, VLB’nin kurulumu için QIWI Blockchain Technologies (NASDAQ: QIWI) ile işbirliği içinde çalışıyor. CarFix daha önce araçların onarım ve bakım işleri için fiyatları algoritma ile belirleyen bir yazılım geliştirmiştir.

CarFix Nedir?

CarFix 2016 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri 250.000’den fazla tamir ve bakım işlemini gerçekleştirdi ve 50.000’den fazla müşteriye hizmet etti.

CarFix ekosistemi şu anda 280 tam entegre tamir atölyesi (toplamda 500+ yerleşik atölye), önemli yedek parça distribütörleri, popüler araç markalarının bayileri, büyük bir sigorta şirketi ve önde gelen bir Rus otomobil üreticisinden oluşmaktadır. Bu ekosistem, araç ömrü boyunca optimum arz ve talep dengesini sağlamak için sürekli olarak büyüyor ve gelişmeye devam ediyor.

ICO’dan sağlanan gelir, özellikle Araç Yaşam Döngüsü Endüstrisi için özel olarak tasarlanmış olan blok zinciri teknolojisini oluşturmak ve geliştirmek için kullanılacaktır.

VBL ICO

5 Şubat’ta başlayacak olan ICO süreci 12 Mart’a kadar devam edecek. ICO sürecinde 1 VLB = 1.10 USD olarak işlem görecek. Şirket ICO sırasında 12,000,000 USD toplamayı hedefliyor.

Bunları da beğenebilirsiniz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir